01V utorok 12. novembra sa deti z Materskej školy v Závažnej Porube zúčastnili na Halovom viacboji všestrannosti detí predškolského veku ktorý sa konal pod záštitou Asociácie športu pre všetkých SR.

Deti súťažili v troch disciplínach:

- hod loptou z miesta do diaľky,

- skok z miesta do diaľky a beh na 10 metrov.

Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Tak si povedali naši súťažiaci. Ale podarilo sa...

Text i foto: -Alena Guráňová-, ©2019-webm-

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________