07"Rozprávka je báseň. Jej moc je v tom, že ako abeceda platí pre malých i veľkých. Je onou orechovou škrupinkou, v ktorej je uložený život." (Milan Rúfus)

Mladí, talentovaní herci ochotníckeho divadla 3GD zo Závažnej Poruby rozžiarili očká deťom a pohladili dušu dospelým, úžasným spracovaním rozprávky "Soľ nad zlato".

Každý kto prišiel, žasol nad premenou interiéru: z obývačky sa stala kráľovská komnata, pracovňa sa zmenila na domček starenky a v podkroví sa vstupovalo do podzemného kráľovstva. Všetko sa šťastne skončilo a na svadbe Marušky si zatancovali deti spoločne s hercami.

Veľmi pekne ďakujeme Lucke Bačíkovej a šikovným mladým ľuďom za otvorenie prvého rozprávkového orieška.

 Fotogaléria:

Text i foto: -Zuzana Hlavnová-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________