logo zsVo štvrtok 11. apríla k nám do ZŠ zavítala pani policajtka JUDr. Poljaková, ktorá nám rozprávala o bezpečnosti na ceste. Pýtala sa žiakov, ako má chodec prechádzať cez cestu, keď je na priechode pre chodcov.

Spoznávali a vyfarbovali dopravné značky. Naučili sa, že cyklista musí jazdiť s prilbou, reflexnými prvkami, oblečené by mal mať výrazné oblečenie, aby ho vodič videl v upršanom a hmlistom počasí.
Ďakujeme pani policajtke za skvelé rady. Tešíme sa na deň dopravy.

 

Text: -Katarína Kružliaková, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________