avizoV sobotu 9.3. sa celý náš divadelný súbor Závažnej Poruby 3GD vybral na návštevu SND v Bratislave, na divadelné predstavenie - Ako sa Lomidrevo stal kráľom.

Náš výlet odštartoval nastúpením do vlaku o siedmej hodine ráno.

Cesta vlakom začala byť po hodine zdĺhavá, a preto sme si ju spríjemňovali hraním spoločenských hier. Cestou tam i späť panovala vo vlaku výborná atmosféra plná smiechu.

Po príchode do SND sme sa na malú chvíľu stretli s herečkou Gabrielou Dzuríkovou, a spravili si s ňou fotku.

V blízkosti SND, v nákupnom centre EUROVEA, sme sa po dlhej ceste spolu najedli a oddýchli si.

Nastal čas na kupovanie si lístkov pre divadelné predstavenie. Predstavenie pozostávalo z dvoch dejstiev medzi ktorými bola 20 minútová prestávka. Všetci sme sa výborne bavili. Nakoniec vystúpenia sme odovzdali kyticu Gabike Dzuríkovej a rýchlo sa ponáhľali na vlak.

Cestou domov sme sa rozprávali o zážitkoch prežitých tento deň.

Scény, rekvizity, kostýmy a herci boli výborní. Takto by malo vyzerať divadlo.

Fotogaléria:(04)

Text: -Lukáš Hladký-, foto: -Martin Bačík-, -Pavel Beťko- spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________