avizoFutbalisti, tréneri, funkcionári i fanúšikovia porubskému futbalu sa stretli v piatok 11. januára 2019 na výročnom rokovaní.

Zo 67 pozvaných bolo prítomných 49 členov FO ŠK. Spoločne hodnotili rok 2018 z hľadiska prípravy a výchovy žiakov a dorastencov pre súťaže dospelých. Správa hodnotila aj dosiahnuté výsledky v jednotlivých kategóriách. Cieľom všetkého snaženia je naďalej tvoriť podmienky pre športovanie, vychovávať slušných ľudí, dobrých športovcov a perfektných futbalistov.

  Mladší žiaci: 1. Matúš Jambrich, 2. Lukáš Habarka, 3. Matúš Boďo
  Starší žiaci: 1. Matúš Mokoš, 2. René Hrčka, 3. Juraj Trnovský
  Dorast: 1. Boris Dvorsky, 2. Luka Hladký, 3. Jakub Piatka
  Dospelí: 1. Ľubomír Račko, 2. Michal Kreva, 3. Andrej Glončák
  Skokan roka: Samuel Libák

Prítomní zvolili nový výbor (2019 – 2023), schválili výsledky hospodárenia v minulom roku a prijali rozpočet pre rok 2019. Na záver vyhodnotili najúspešnejších futbalistov roka 2018.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________