Desať rokov už mlčí, no svojím dielom stále hovorí o nás, o našej krajine, o našich bolestiach a radostiach. Básnik mladosti, sĺz i našich ľúbostí nás predišiel do večnosti 11. januára 2009.

avizo0102

Predstavitelia Závažnej Poruby a Občianskeho združenia Naveky závažná si Milana Rúfusa uctili zapálením sviečok na jeho hrobe a pospomínali tieto verše: "... ktosi mu slová posielal a práve také slová, košieľku z ramien anjela, čo letel do domova."

Text: -dm-, foto: -Andrea Uličná-, ©2019 -webm-

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________