Za zvukov olympijskej znelky a zapálením olympijského ohňa sa začala Porubská olympiáda. Už po ôsmy krát ja zorganizoval ŠK  Závažná Poruba, v spolupráci s Obcou a Združením rodičov ZŠ a MŠ, pre malých i veľkých.

74 športovcov zaplnilo plochu ihriska v areáli Mateja Staroňa aby zápolili v behu, hode, skoku a preskokoch olympiských kruhov. Početná divácka kulisa povzbudzovala a fandila všetkým, ktorí svojou pohybovou aktivitou boli príkladom radosti z vynaloženého úsilia.

Organizátori ďakujú za podporu všetkým sponzorom, priateľom športu za úspešný priebeh tejto akcie.

Fotografie uverejnené so súhlasom starostu obce Závažná Poruba.

Fotogaléria: (04)

Text: -Iveta Beťková, foto: -Pavel Beťko-,  ©2018-webm-

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________