Osviežením pre deti v materskej škole bola v pondelok 16. januára 2017 návšteva pani učiteľky. Predstavila deťom hudobný nástroj - gitaru. S ňou si deti spoločne zaspievali, zahrali hrou na telo, ba dokonca aj zatancovali.

A na záver? Mohli si gitaru pohladkať a zabrnkať na strunách. Aj toto je spôsob, ako získať medzi deťmi nových gitaristov.

Text: -Alena Guráňová-, foto:-KJ-, spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________