Na webovej stránke Závažnej Poruby zvykneme dokumentovať pozitívne veci a udalosti. Je viac ako smutné, že v posledných dňoch sme zaznamenali na altánku pri medokýši i na budove MŠ nápisy vytvorené "sprejermi."

Vieme, že sprejeri sú umelci, ktorí robia graffiti, no nie tam, kam nepatria. Tu došlo k poškodeniu objektov slúžiacich relaxu a pre deti. Existujú len dve možnosti: Buď "maliari" prestanú vyčíňať a svoje "dielo" odstránia, alebo jedného dňa si "vtáčkovia" sadnú na lep. Obec už postúpila predmetnú vec orgánom činným v trestnom konaní z dôvodu poškodzovania cudzej veci. Nezostáva nič iné, len takéhoto "výtvarníka" dolapiť, usvedčiť a odmeniť tým, čo mu patrí.

Informácie o páchateľoch už teraz možno poskytnúť na Obecnom úrade v Závažnej Porube.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________