Vážení spoluobčania,

pomôžte nám získať finančné prostriedky na našu športovú činnosť. Venujete nám pár minút svojho voľného času internetovým hlasovaním za náš projekt ZDRAVO S GYMNASTIKOU. Vyhrá len projekt s najvyšším počtom hlasov. Minulý rok sme boli druhí, tento krát verím, že sa nám to aj s Vašou výdatnou pomocou aj pomocou Vašich známych podarí.

Za oddiel gymnastiky Vám vopred ďakuje Iveta Beťková.

Ako na to: Hlasovať môžu osoby nad 18 rokov, do konca septembra vyplníte príslušný formulár na:

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/liptovsky-mikulas/1190

Text: -Iveta Beťková-, ©2017-webm-

Komentárov   

# PODPORAOndrewj 2017-09-04 20:03
Verím že sa nájde dosť ľudí ktorí podporia dobrú vec v Závažnej Porube !!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________