Bežecký klub Opalisko v Závažnej Porube sa zúčastnil 18. - 19.3. 2017 na 9. a 10. kole Slovenského pohára v bežeckom lyžovaní na Skalke pri Kremnici.

V sobotu bol na programe nočný pretek, ktorý sa organizuje raz ročne. Počasie bolo ako na hojdačke pršalo, hmla, sneh, ľad. Podmienky boli veľmi náročné. Naši pretekári sa nenechali odradiť a opäť sa umiestnili na stupni víťazov.

V nedeľu bolo počasie ako v rozprávke jasno + 4 C a na programe bol Cross-Country kde museli všetci ukázať svoje umenie na 13 rôznych prekážkach.

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.