Združenie miest a obcí Liptova (ZMOL) tvoria primátori a starostovia Liptova. Súčasťou činnosti tohto združenia sú aj športové aktivity členov.

S cieľom naplniť tento zámer sa stretli dvaja primátori, osemnásť starostov a jedna starostka v telocvični v Závažnej Porube na stolnotenisovom turnaji O pohár predsedu ZMOL. Turnaj otvoril predseda združenia, primátor L. Mikuláša Ján Blcháč. Jedinej účastníčke turnaja, starostke z Vavrišova, ktorá práve v piatok 17. marca 2017 slávila meniny, odovzdal za potlesku prítomných kytičku kvetov. Nesúťažne si zahral aj štátny tajomník MV SR Rudolf Urbanovič.

Pohár víťaza si vybojoval Bartolomej Valo z Pavlovej Vsi.

Fotogaléria: (08)

Text i foto:-dm-, spracoval -webm-©2017

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________