Medzinárodný deň žien si pripomenuli a oslávili aj v domácej Jednote dôchodcov. Slávnostné stretnutie uviedla predsedníčka JDS Darina Majeríková. Deti z MŠ si pripravili ako darček k sviatku piesne a tance.

Zástupca starostu Dušan Migaľa pozdravil prítomné ženy a pripomenul zmysel tohto sviatku. K poďakovaniu za prácu pre blízkych i obec pridal pekný karafiát. Na fujare zahral a zaspieval Ivan Broska. Prítomní si vypočuli aj pozdravnú báseň od Vladimíra Farárika.

Stretnutie dôchodcov potvrdilo, že MDŽ má svoje opodstatnenie. Veď vyjadruje úctu, vďačnosť a uznanie ženám bez rozdielu veku.

Fotogaléria: (06)

Text:-dm-, foto:-Anna Cútová- spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________