logo3gd1OCHOTNÍCKE DIVADLO

 

lg 01lg 02lg 03


Napísali o nás...

Bravó, 3GD!

Na premiéru divadelnej hry Ľubomíra Feldeka Perinbaba po vlaňajšom Mrázikovi som šla s veľkým očakávaním, ktoré sa už pri otvorení opony začalo napĺňať. Dokonalá rozprávková scéna, nádherné kostýmy, priam profesionálne výkony ochotníckych hercov – krásnych ľudí troch generácií, hudba, svetlá, choreografia tanca, spracovanie divadelnej hry do posledného detailu. Bol to sviatok. Sviatok vianočný povýšený o nádherný zážitok. A viem, že nielen môj. Ďakujeme zaň.

Katarína Devečková (30.12.2018, 08:33h)


Ešte raz k Perinbabe...

Bol to naozaj krásny zážitok – pre divákov ale aj hercov. Ale v poďakovaní neodznelo to hlavné - poďakovanie LUCKE BAČÍKOVEJ. Ona bola tá ústredná postava, duša, ktorá svojím entuziazmom strhla všetkých. Tvorivá, nadšená, obetavá a hlavne vždy usmievavá. Za všetkých jej chcem vysloviť slová poďakovania a uznania. To, že sa do Poruby vrátilo divadlo, že nás všetkých vyburcovala k tomu najlepšiemu, čo je v nás – to je jej zásluha. Ďakujeme.

Nech rok 2019 pre ňu donesie veľa tvorivosti, nápadov a umeleckého nadšenia.

/Dúfam že/ za všetkých Perinbaba Elena Chovanová (31.12.2018, 18:31h)


 

 


©2018, -Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.-

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________