logo3gd1OCHOTNÍCKE DIVADLO

 

lg 01lg 02lg 03


2017:

Ruská rozprávka Mrázik od Nikolaja Erdmana.

V septembri 2017 začali čítacie skúšky a od októbra sme už skúšali na scéne, pripravovali scénky, choreografie, rekvizity, kostýmy, hudbu a všetko čo s divadlom súvisí.

Po všetkých skúškach sa podarila premiéra 26.12.2017 a repríza 5.1.2018 na domácich javiskových doskách v Kultúrnom dome v Závažnej Porube. (foto:-Dušan Migaľa-)


 

©2018

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________